Teenused

kuupõhine

Ettevõttes on töötajad ja on käibemaksukohuslane. Iga kuu peab esitama mõlemad deklaratsioonid tähtajaks. See vajab raamatupidamist. Töö teostamisel väljastan Maksuametisse sisestatud deklaratsioonide väljatrükid, bilansi ja kasumiaruande ning vajadusel päeva- ja pearaamatu.

kvartalipõhine

Ettevõttes ei ole töötajaid ning pole käibemaksukohuslane. Dokumente koguneb siiski piisavalt, et nendest vahepeal raamatupidamine koostada eesmärgiga mitte kuhjata kõike aasta lõppu. Töö teostamisel saab sisestatud perioodi bilansi ja kasumiaruande ning vajadusel päeva- ja pearaamatu.

aastapõhine

Ettevõttes pole töötajaid ja pole ka käibemaksukohuslane. Sa oled ise väga hästi kursis, mis seisus su ettevõte on aga sa vajad iga aasta aastaaruannet. Saad minult ettevõtja portaali sisestatud aastaaruande ning sul jääb üle see vaid paari klikiga esitada.

Kkk

Korduma kippuvad küsimused

Kui Sa oled ise pidanud oma asjadel silma peal kasvõi exceli tabelis ja mul on võimalik sealt välja lugeda aastaaruande jaoks informatsiooni, siis on sul raamatupidamine tehtud ja me saame rääkida ainult aastaaruandest.

Jah. On mitmeid võimalusi ja levinum neist on see, et tshekkidest, mida Sa kogud raamatupidajale ning oled endale välja maksnud majanduskuludena, teed sa ise aruande kas mõnes tabeltöötlusprogrammis või Costpocketis. Niimoodi oled sa säästnud raamatupidajat sisestamast igat tshekki eraldi või nende kleepimisest ühtseks aruandeks. Tuleb vähem kirjeid raamatupidamises ning hind ühtlasi odavam.

Jah, teenusest saad loobuda igal ajal. Väljastan sulle iga kord kui olen su raamatupidamise teinud bilansi, kasumiaruande ja päevaraamatu. Päevaraamatust sa näed, mis sisulised kanded olen sooritanud igale dokumendile. Uus raamatupidaja saab koheselt alustada ning võib minult vajada veel pearaamatut, reskontroid ja põhivarade nimekirja. 

Jah. Personaalne lähenemine tähendab seda, et me suhtleme vastastikku ja küsime küsimusi 🙂 Kui ma vastust ei tea, siis ma uurin ja saan ka targemaks. 

Hind enamasti sõltub dokumentide arvust, mida peab käsitlema. Vahel ka dokumentide iseloomust ja nendele kuluvast ajast. See kõik selgub kui me suhtleme ning ma oskan enamasti ennustada kui palju see mul aega võtab. Siis saame kokkuleppida kas hinnastame raamatupidamise sisestuste arvu järgi, kulunud aja järgi või lepime kokku kuutasu.