Minust

Raamatupidaja

Asutasin oma ettevõtte 2001. aastal alternatiiviks palgatööle. Olen selle aja jooksul osutanud raamatupidamiseteenust väga erinevates valdkondades tegutsevatele ja tegutsenud ettevõtetele.  

Kõrghariduse omandasin Tallinna Tehnikaülikoolis “teenindussfääri ökonoomika ja juhtimise” erialal. Raamatupidaja sai minust tänu juhusele. Väga noore inimesena riputasin oma CV tuntud personalifirma andmebaasi ning nemad leidsid, et ma sobiks tarkvara konsultandiks. Tundus põnev ning nõnda asusingi tööle majandustarkvara konsultandi ametisse. Kuna tarkvara eeldas teadmisi raamatupidamisest, siis tuli need omandada ning pealekauba sain väga hea ettekujutuse äriprotsessidest erinevates ettevõtetes. Kohtusin väga paljude raamatupidajatega, kellele ma õpetasin tarkvara kasutamist. Loogilise jätkuna sai minust endast peale seda raamatupidaja ja olen seda ametit pidanud tänaseni. Olen oma töös konsolideerinud ettevõtteid ja teinud controllingut.

Raamatupidaja kogemust on täna 20+ aastat aga ikka tundub veel, et midagi on õppida iga päev. Töökeelteks on lisaks eesti keelele veel vene, inglise ja soome keel. 

Piret

personaalne

Mina tean kuidas raamatupidamine käib ja Sina tead kuidas sinu ettevõte töötab. Koos paneme need asjad omavahel sobima.

paindlik

Osutan teenust ka kliendi tarkvaral ja asukohas, mahust sõltumata.

professionaalne